Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi! (9)

Webcammen met de geilste amateurs!

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi! (9) (Nesrin 37 Y., İstanbul)

Yaşadığımız o Lezbiyenimsi olaydan sonra, Bahar birkaç gün görünmemişti. Galiba utandığından olsa gerek diye düşünmüştüm. Cumartesi günü çocuklarla alışveriş için bir giyim mağazasına gitmiştik. Reyondaki gömlekleri incelerken tanıdık bir sesin, "Yardımcı olabilir miyim hanımefendi?" demesiyle başımı o yöne çevirdim. Gözlerime inanamamıştım, Bahar karşımda duruyordu. Özlemle sağlı sollu öpüşüp kucaklaştıktan sonra, Bahar'a, "Kız, nerelerdesin sen? Neden uğramıyorsun?" dedim. Bahar, 4 gündür burada işe başladığını, neden çalışmak zorunda olduğunu anlatırken, daha fazla üzerine gitmedim. Onun da yardımıyla birkaç parça giysi aldık. İşimiz bittiğinde, "Akşam gel de laflarız!" dedim. Bahar (Tamam!) anlamında başını salladı. Vedalaşıp çocuklarla eve döndük.

İşlerimi bitirmiş balkondan sokağa bakarken, Bahar'ın geldiğini görmek istiyordum. Bahar akşam saat 20:00 gibi göründüğünde, içimi değişik bir heyecan sarmıştı. Balkondan, "Bahaar! Bahaar!" diye seslendim. Bahar el sallayıp, "Tamam geliyorum!" dedi. Az sonra zile bastı, kapıyı açıp içeri buyur ettim. Herzamanki gibi mutfağa geçtik. Bahar'a, "Kızzz! Çok güzel görünüyorsun!" dedim. "Teşekkür ederim abla!" dedi. Gerçekten de çok güzel görünüyordu. Dışardan gören ve evli olduğunu bilmeyen yabancı biri, Bahar'ı kız zannederdi. Topuklarına kadar uzanan siyah bir etek, üzerine beyaz gömlek. Siyah beyaz türbanıyla tam bir bütünlük sağlamıştı. En azından bana öyle geliyordu. Oturduktan sonra bir müddet birbirimize baktık. Birkaç gün önce yaşadıklarımız film şeridi gibi gözlerimin önünden akıp gitti. Bahar'a, "Eee anlat... Ne var, ne yok kız?" diye sorunca, Bahar karşı bir soruyla, "Beni boş ver abla! Asıl sende ne var, ne yok?" dedi. Belli ki öğrenmek istediği şeyler vardı.

Sonra ağzındaki baklayı çıkardı ve "Nazmi ile bu hafta buluşacak mısın?" diye sordu. Ben de, "Bilmiyorum ki, eğer buluşmak isterse bir gün önceden beni arar, müsait olup olmadığımı sorar, müsaitsem buluşmaya karar veriririz." dedim. Bahar, "Hımmmm, demek öyle... Peki onu seviyor musun?" diye sordu. "Bak Bahar, biliyorsun ki ben evliyim, Nazmi'yi sevip sevmemem önemli değil, önemli olan onunla yataktayken yaşadığım zevkler. Onunla sevişirken, inan bana, zevkten çıldırıyorum, boşaldıkça boşalıyorum, amım götüm bayram ediyor. Nazmi yatakta çok azgın bir erkek!" dedim. Kısa bir sessizliğin ardından Bahar'a şakayla karışık, "Ne dersin kız, bu hafta seni de götüreyim mi? O küçük amın bayram etsin! Ha?" dediğimde, ikimiz de gülmüştük. Bahar, "Manyaksın sen abla yaaa!" dedi.

Ben yine şakayla karışık devam ettim, "Kız varya, seni de sikse, asla vaz geçemezsin!" dedim. Bahar, "Abla manyak mısın? Şeyi çok büyük diyorsun, ben nasıl alırım okadar büyüğü?" diye karşı çıkar gibi olsa da, ben ikna etmeye çalışıyordum, "Ben de Nazmi ile ilk buluşmamdan önce senin gibi düşünüyordum. Onunla yattıktan sonra korkularımı yendim. Dikkatli olduktan sonra korkmana gerek yok!" dedim. Baharın nefes alışverişi sıklaşmıştı, nefes alırken göğüsleri yerinden fırlayacak gibiydi. Diliyle dudaklarını ıslatıyor, alt dudağını ısırıyordu. Tam o esnada kapının zili çaldı, toparlanıp ayağa kalktık. Dışardan gelen seslerlerden çocukların geldiği belli oluyordu. Kapıyı açtığımda benim büyük oğlan, "Acıktık anne, bize yemek!" dedi. Bahar da gitmek için terliklerini ayağına taktı. Bahar kapıdan çıkarken büyük oğlan, "Bahar teyze, biz eve gelince sen hep gidiyorsun!" dediğinde gülüşmüştük. Bahar, "Siz geldiğiniz için değil yakışıklı, ben zaten kalkmak üzereydim. Hadi size iyi akşamlaaar..." dedi. Aynı şekilde biz de, "İyi akşamlaaaar..." diyerek onu uğurladık.

Çalıştığı için birkaç gün boyunca Bahar'la görüşemedim. Bir öğlen üzeri Nazmi aradı, "Aşkım nasılsın, ne yapıyorsun?" dedi. Bir kadın olarak aranmak hoşuma gidiyordu. Sesini duymak gerçekten güzeldi, "İyilik aşkım! Senden ne haber?" dedim. Nazmi, "Ben de iyiyim! Özledim seni!" dedi. 'Özledim' kelimesi hoşuma gidiyordu. Sonra bana, "Bu hafta buluşalım mı aşkım?" dedi. Bu çok güzel bir haberdi. O an aklıma Bahar geldi, "Aşkım, ne oldu biliyor musun?" dedim. "Söyle birtanem, ne oldu?" dedi. "O gün arabandan inerken, komşulardan biri beni görmüş!" dedim. Nazmi panikleyerek, "Yapma yaa! Gerçekten mi?" dedi. "Evet aşkım! Ama korkacak bir durum yok!" dedim. "Eee... nasıl yani?" dedi. Biraz Bahar'dan bahsettim ve ağzının sıkı olduğunu anlattım. Nazmi cevap vermeden beni dinliyordu. Uzun süre dinledikten sonra, "Şimdi ne olacak peki?" dedi. "Bak benim bir fikrim var..." dedim ve planımı anlatmaya başladım.

Planımı anlattığımda, Nazmi, "Peki Bahar kabul edecek mi?" dedi. Ben de, "Şimdilik çok istekli, sanırım bu iş kolay olacak!" dedim. "Nasıl bir kadın bu Bahar?" diye sordu. En ince ayrıntısına kadar, kim olduğunu, nasıl biri olduğunu, güzelliğinden ve vücudundan bahsettim. Bir müddet suskun kalan Nazmi, "Müthiş!" dedi. Ben de gaz verir gibi, "Taze amcığı duyunca ağzının suyu aktı değil mi? Bahar seni biliyor, ama diğerlerinden haberi yok. Onun için yalnız sen olmalısın, anladın mı?" dedim. "Anladım, anladım!" dedi, sonra da bana söylemek istediği önemli bir konunun olduğunu söyledi. "Söyle aşkım!" dedim. Nazmi, "İki iş adamı var, onlara senden bahsettim. Senin türbanlı, kapalı bir kadın olduğunu öğrendiklerinde bu işi mutlaka halletmemi söylediler. Ben de bu hafta için onlara söz verdim. Şimdi ne diyeceğim onlara?" dediğinde, o an içimin koyverdiğini hissettim...

Ama Bahar'ı siktirme isteği daha baskın gelince, kendimi düşünmekten vaz geçtim ve "Onlara adet olduğumu söylersin, olur biter! Tamam mı?" dedim. Nazmi, "Tamam aşkım, sen bilirsin!" derken, belli ki o da Bahar'ı düşünüyordu. Mutabık kalınca, Bahar hakkında biraz daha detaylı bilgi verdim. "Göt deliği bile anlaşılmıyor, ona göre!" derken kahkaha atmıştım. Nazmi, "Offf, şimdiden yarrağım kalktı!" dediğinde ikimiz de gülüşmüştük. Sonra, "Hop, hop! Taze amı duyunca hemen havalandın. Onu siktiğin kadar beni de sikeceksin, tamam mı?" dedim. "Elbette aşkım! Seni yarraksız bırakır mıyım hiç!" dedi. Konuşulacakları konuştuktan sonra Pazartesi akşamı araması kaydıyla vedalaştık.

Şimdi iş, Bahar'ı ikna edip edemeyeceğime kalmıştı. Umarım herhangi bir aksilik olmazdı. Bahar'ı görmem gerekiyordu. Alışveriş bahanesiyle üzerimi giyindim ve çalıştığı mağazaya gittim. Bahar beni karşısında görünce pek sevinmişti. Sarılıp kucaklaştıktan sonra, "Tavuk! Hoş geldin!" dedi. Kadınlar arasında birbirimize bazen (Tavuk) diye hitap ederiz. "Hoş bulduk Tavuk! Birşeyler alacağım!" dedim. Mağaza 3 katlıydı. Birinci kat yetişkinlere, ikinci kat çocuklara, ücüncü kat ise iç giyim üzerine ayrılmıştı. Benim işim üçüncü kattaydı, "İç çamaşırı almam lazım!" dedim. Bahar başıyla onayladıktan sonra üçüncü kata çıktık. Tek tek incelemeye başladık. Gerçekten çok güzel iç çamaşırları vardı. Bahar bana normal külotları gösterirken, ben, "Kızım bunlar ihtiyar işi, bak şurda çok sexy takımlar var, onlara bakalım!" dedim. Gösterdiklerim Tanga tipi iç çamaşırlarıydı. Kimi şeffaf, kimi tüllü, kimi de dantelliydi. Bahar, "Abla onlar benim şeyimi bile kapatmaz!" dediğinde gülüşmüştük.

Sonuç olarak, altlı üstlü üç takım aldım. Bunlardan ikisi Tanga tipi (takımlardan biri beyaz, diğeri siyah), üçüncü takım ise Hipster, içi görünen ten renginde şeffaf bir takımdı. Gerçekten çok sexy iç çamaşırlarıydı. İçi gitmesine rağmen Bahar belli etmemeye çalışıyordu. Bahar, "Abla bunlar çok pahalı, ben pazardan aldığım külotları giyiyorum, senin aldıklarına bak!" dedi. Ben de kendisine kaç numara sütyen giydiğini sordum. Önce ne demek istediğimi anlamamıştı, tekrarlayınca, "94, neden sordun ki?" dedi. Acık mavi renkteki şeffaf takımı göstererek, "Bu nasıl?" dedim. "Çok güzel!" dedi. Normal bir külodu vardı, ama çok şeffaftı. Aynı renkte, bir de Tangalı takım seçtim ve "Şimdilik bu kadar yeter!" dedim. Bahar, "Bence de! Kız Tavuk, bu kadar iç çamaşırını ne yapacaksın?" dedi. "Boş ver!" dedim. Sonra kasiyere doğru yürüdük. Parayı ödedim. Çıkarken Bahar, "Abla bu kadar para verdin, kocana ne diyeceksin?" dedi. "Birşeyler uydururum işte... Hee, akşam uğra da laflarız!" dedim. Bahar, "Gelebilirsem gelirim!" deyince, "Mutlaka gel, konuşacaklarım var!" dedim. Ne konuşmak istediğimi eminim çok merak ediyordu. Bu merakla bana bakarken yanından ayrıldım.

Eve geldiğimde Nazmi'yi aradım. "Aşkım, akşam saat 20:00 gibi nete girmeni istiyorum!" dedim. Nazmi nedenini sormadan, "Tamam aşkım, girerim!" dedi. Çocukları anneme gönderdiğim için müsait sayılırdım, birtek kocamı halletmem lazımdı. Saat 18:00 gibi kocamı aradım, akşam komşu kadınlarla oturacağımız için, şimdiden gelip yemeğini yeyip gitmesini söyledim. Kocam 10 dakika içinde gelmişti. Yemeğini yedikten sonra kocama, "Erken gelme, kadınlar geç saatlere kadar otururlar!" dedim. Zaten kocam kahvehaneye takıldı mı, geceyarısından önce gelmezdi. "Tamam!" deyip gitti.

Bahar'ın işten çıkmasına bir satten fazla zaman vardı. Çay demlemek için ocağa su koydum. Biraz etrafı toparladıktan sonra televizyon izlemeye başladım. Tam o sırada kapı zili çaldı. Bu saatte gelen de kimdi acaba? İçimden (Hay aksi şeytan!) diyerek kapıya yöneldim. Kapının dürbününden baktığımda, Bahar'ı görünce rahatladım. Hemen kapıyı açtım, "Kız erken çıkmışsın! Hoş geldin!" diyerek içeri buyur ettim. Bahar ayakkabılarını çıkardıktan sonra mutfağa geçtik. "Senin yüzünden patrona yalan söyleyip erken çıktım. Söyleyeceklerini merak ettim, hadi anlat!" dedi. "Patlama kız! Biraz soluklan hele!" dedim. Bahar eve uğramadan direkt bana geldiği için fazla zamanımız yoktu. "En iyisi, sen git evdeki işlerini hallet gel, ozaman konuşuruz!" dedim. Neticede Bahar evli bir kadındı, üstelik birde çocuğu vardı. Gerçi çocuğuna kaynanası baktığı için sorun yoktu, ama yinede anne olmanın sorumlulukları vardı. Bahar'a, "Haa, çocuklar annemde, kocamı da kahvehaneye gönderdim, geç gelecek! Yani evde yalnız olacağız senle, gelirken vaktini ona göre ayarla!" dedim. Bahar heyecanla, "Tamam abla!" diyerek gitti.

Bahar gittikten sonra hemen bilgisayarı açtım. Nazmi netteydi ve sohbet etmeye başladık...

[Nesrin]

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 31Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: