Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi! (10)

Webcammen met de geilste amateurs!

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi! (10) (Nesrin 37 Y., İstanbul)

Nazmi'nin nete girmiş olmasına gerçekten çok sevinmiştim. Webcamı açtıktan sonra sohbet etmeye devam ettik. "Bahar birazdan bana gelecek, sakın bunu bildiğini belli etme, ama tahrik edici şeylerden bahset!" dedim. Bu haber Nazmi'yi memnun etmiş olmalıydı ki, alttan alttan tebessüm ediyordu. "Merak etme aşkım, o iş kolay!" dedi. Bahar'ın gelmesini beklediğimiz zaman zarfında hep ondan bahsetmiştik. Saat 20:30'a yaklaştığı halde Bahar'dan halen ses seda yoktu, oysa 20:00 gibi gelmesi gerekiyordu. Acaba bir aksilik mi oldu diye aklımdan geçirirken, kapı zili çaldı. Sevinçle, "Oleeeeyy! Geldi aşkım, geldiiii!" diye yazdım. Yerimden fırladım ve kapıya koştum. Gerçekten de Bahar gelmişti, "Nerde kaldın tavuk?" dedim. Bahar, "Yemekti, bulaşıktı, derken işim anca bitti işte..." dedi. Üzerinden çok güzel bir koku geliyordu. Azda olsa makyaj yapmıştı. Biraz da pohpohlamak amacıyla, "Çok güzel olmuşsun Bahar!" dediğimde, teşekkür etti.

"Kız tavuk, sana çok güzel bir haberim var!" dedim. Bahar ne olduğunu öğrenmek için ısrar edince, "Nazmi Webcamda!" dedim. Bahar, "Ciddi misin?" dedi. "Kız yemin ederim, sen gelmeden önce onunla konuşuyordum. Onu görmek istiyor musun?" dedim. Bahar önce biraz düşündü, heyecanlı olduğu her halinden belli oluyordu, "Şey... Yalnız onun beni görmemesi lazım!" dedi. "Tamam, sen yandan bakarsın!" dedim. Bana göre Nazmi yakışıklı ve çekiciydi, uamarım Bahar'ın da hoşuna giderdi. Ben yerime oturunca, Nazmi'nin, "Nerdesin aşkım!" demesiyle tekrar sohbet etmeye başladık. "Kapı çaldı, komşuyla ayak üstü biraz sohbet ettim. Seni beklettim kusura bakma, özür dilerim!" dedim. "Özür dilemene gerek yok aşkım, önemli değil!" dedi. Bahar'ın yanımda olduğunu biliyordu, ama bunu Bahar'a belli etmememiz lazımdı.

Elimle ağzımı kapatıp Bahar'a, "İşte Nazmi bu!" dedim. Bahar yandan fısıldayarak, "Hmmmm! Kadir İ.....'a benziyor!" dedi. Sonra sessizce diğer sandalyeyi alıp, Webcama görünmeyecek şekilde yan tarafıma oturdu. Nazmi bana iltifat üzerine iltifat ederken, ben de aynı şekilde karşılık veriyordum. Sohbet uzadıkça artık cinsel konulardan bahsetmeye başlamıştık. Bugün çok sexy iççamaşırları aldığımdan bahsedince, iç çamaşırları üzerimde görmek istedi. Ben ık mık etsemde, kalkıp yatakodasına doğru giderken, Bahar da arkamdan geldi ve "Gerçekten giyecek misin?" dedi. "Herhalde kız! Zaten her yerimi biliyor!" dedim. Üzerimdekileri çıkardıktan sonra çırılçıplak kalmıştım. "Kız, sence hangisini giymeliyim?" dedim, ama Bahar tercihi bana bıraktı. Beyaz takımı giydim ve yerime dönerken de Bahar'a, "Birazdan ben de onu soyacağım. Ne kadar iri yarrağı var sen de göreceksin!" dedim. Bahar'ın yüz ifadesinden heyecanlandığı belli oluyordu. Bahar, "Nasıl yani?" deyip, anlamamış gibi davranırken, bunu çok istediğini biliyordum. "Birazdan anlarsın..." dedim.

Üzerimde beyaz iç çamaşırlarıyla Nazmi'nin karşısına oturdum. Şeffaf takımla görünce, "Offff! Çok sexysin! Yarrağım şimdiden kalkmaya başladı!" dedi. Cilve yapıp, "Göstersene aşkım! O kocaman yarrağını görmek istiyorum!" dedim. "Tamam aşkım, gösteriyorum!" dedi. Webcamını aşağı indirerek, göreceğim şekilde ayarladı. Gerçekten yarrağı kalkmıştı. Bahar ise yarrağın büyüklüğü karşısında şaşkınlığını gizleyememişti, yandan fısıldayarak, "Aaaa! O ne öyleee! İnanmıyorum yaaa! Gerçekten çok büyükmüüüşş!" dedi. Bahar aptallaşmış bir şekilde bana bakarken, gördüklerine inanamıyordu. Benim ne kadar haklı olduğumu şimdi daha iyi anlıyordu.

Nazmi ile artık amdan götten bahsetmeye başlamıştık. Nazmi'nin, "Seni şöyle sikeceğim, domaltıp böyle sikeceğim, amını götünü parçalayacağım!" gibi argo argo laflar yazması beni tahrik ediyordu. Nazmi 31 çekerken, ben de amımın dudaklarını açmış içini gösteriyordum. Gerçi buna ihtiyacı yoktu ama, sırf Bahar'ı tahrik etmek için bunları yapıyordum. Amım öyle sulanmıştı ki, akan sıvılar sandalyenin oturağını ıslatıyordu. Klitorisimi küçük küçük daireler çizerek okşarken, neredeyse boşalmak üzereydim. İstemeden de olsa gözüm Bahar'a takıldı. Bahar elini eteğin altına sokmuş, amını parmaklıyordu. Onun durumu da benden farksız değildi. Bir tarafta Bahar, diğer tarafta Nazmi, üst üste bunlar yaşanınca daha fazla dayanamadım, aniden kasılmaya, zevkten titremeye başladım. Ardından şiddetli bir şekilde boşalmaya başladım. "Ah! Ooooh! Ohhhh! Ihhhh!" diye defalarca inlerken, Nazmi de boşalmak üzereydi. Yarrağı tümüyle gerilmiş, dölleri fışkırtırken, o sırada Bahar da kısık sesle inleyerek ve kasılarak boşalıyordu. Nazmi'nin boşalması gerçekten çok şiddetliydi. Saniyelerce süren boşalmalar yavaş yavaş kendini sessizliğe bırakmıştı.

Üstü başı berbat olan Nazmi, "Aşkım ben banyoya geçiyorum, Salı günü görüşürüz!" dediğinde, "Tamam aşkım, görüşürüz!" dedim. Nazmi netten ayrılınca, Bahar'la başbaşa kalmıştık. Bir müddet birbirimize baktıktan sonra, gülmeye başlamıştık. "Nazmi'deki yarrağı gördün değil mi? Böyle erkekler de var işte!" dedim. Bahar başını sallayıp, "Evet yaaa! Ne kadar da büyük yarrağı var! Üstelik çok kalın!" dedi. Israrlı bir şekilde kendisine, "Bu hafta gel seni de götüreyim! İnan bana, saatlerce sikişeceğiz!" dedim. Bahar ne diyeceğini bilemez halde bana bakıyordu. İstiyordu, ama bir türlü karar veremiyordu. Ürkek bir şekilde, "Şeyy, ben... yani bilemiyorum..." diye gevelerken, "Bak Bahar, sen gelsende gelmesende ben gideceğim! Herif tam bir zevk makinesi. Kaç kez boşaldığını bile hatırlamıyorsun. Gelirsen bütün bunlar aramızda kalacak!" dedim.

Bahar bir müddet düşündükten sonra, "Şey, benim çalıştığımı biliyorsun, patrondan nasıl izin alacağım peki?" dedi. Benim de duymak istediğim buydu ve o anda bu işin olacağına kanaat getirdim. "O iş kolay! Kızım, senin izin günün Pazartesi değil mi? Bu hafta için Salı gününe ertelersin. Veya çocuğu doktara götüreceğim gibi şeyler söylersin!" dedim. Bahar, "Bilemiyorum ki, patron izin verir mi?" dedi. "İşin içinde çocuk var, herhalde izin verir kız!" dedim. Bahar izin konusunu patronuyla görüştükten sonra her şey belli olacaktı.

Yerimden kalkıp, "Gel benimle!" diye elinden tuttum, sonra yatak odasına götürdüm. Aldığım iç çamaşırlarından açık mavi takımı çekmeceden çıkardım. Tangasıyla birlikte Bahar'a uzattım. "Al kız! Bunlar senin!" dedim. Bahar kem küm etse de, "Kızım bunları senin için aldığımı biliyorsun! Al işte!" dedim. Sonunda kabul etmişti. Teşekkür etti ve yanaklarımı öptü. "Kız bu kadarcık mı?" dedim. Benim istediğim şey daha farklıydı, dudaklarımı gösterip, "Burdan yok mu?" dedim. Bahar, "Hımmm! Anladııım!" diye gülümseyip dudaklarını dudaklarıma dokundurdu. Yumuşak dudaklarını dudaklarımda hissetmek harikaydı. Ensesinden tutup dudaklarına yapıştım. İkimiz de, "Mmmmm!" diye inlerken yatağa devrildik. Dudaklarına sıkı sıkıya yumuldum. Önce dirense de, kendini bırakmıştı. Şehvetli bir şekilde öpüşürken, dillerimizi de işin içine katmıştık. Daha önce böylesine şiddetli ve arzulu bir öpüşme yaşamamıştım.

Birbirimize sarılmış öpüşürken, oramızı buramızı okşamayı da ihmal etmiyorduk. Bahar'ın eteği beline kadar sıyrılmış, bembeyaz bacakları ortaya çıkmıştı. Elimi bacaklarının arasına sokunca ateş gibi yandığını farkettim. Tanrım ne kadar da sıcaktı, bacaklarının arası ateş gibi yanıyordu. Bir müddet külotun üzerinden amını okşadım. Zaman zaman da amının yumuşak etini avuçlayıp eziyordum. Bahar zevkten kıvranıyor, "Immmm! Ommmhhhh!" diye inliyordu. Sonra elimi külotunun içine soktum. Öylesine sulanmıştı ki, avucumun içi am suyuyla dolmuştu. Amının kıllarını yeni kestiğinden harika kayıyordu, belli ki hazırlık yapmış öyle gelmişti.

Arzu ve isteklerin arttığı ortam tavan yapmak üzereydi. Yarı çıplak olduğum için Bahar'ı da soymak istiyordum. Önce başındaki türbanı, ardından penyesini çıkardım. Son olarak, fermuarını açıp eteğini indirdim. Bahar da iççamaşırlarıyla kalınca, ben de önce sütyenimi, ardından da tangamı çıkardım. Bütün bunlar yaşanırken ikimiz de konuşmuyorduk. Bahar'ın yüzündeki pembelik ona seksi bir hava veriyordu. Sonra da Bahar'ın sütyenini ve külotunu indirdim. Kapalı bacakları yüzünden amının sadece üst tarafı görünüyordu. Üzerine çıkıp bedenimi bedenine yapıştırdım. Teni o kadar yumuşak, o kadar sıcaktı ki, içimi eritiyordu. Erkek olsam, Bahar'ı saatlerce sikerdim, ama ne yazık ki değildim.

Bir müddet göğüslerimizi birbirine sürttükten sonra, ikimizin de meme uçları fındık gibi şişmişti. Kendini bana teslim etmiş olan Bahar, hareketsiz yatıyordu. Birkaç dakika memelerini okşayıp yaladıktan sonra, uçlarını emmeye başladım. Göğüsleri küçüktü, ama ucları ağzımı dolduruyordu. Uçlarını somururken tıpkı aç bebek gibiydim, iyice içime çekip dudaklarımla koparmaya çalışıyordum. Bahar altımda kıvranırken bırakmaya niyetim yoktu. Bahar zevkten, "Mmmhhh! Iımmmhh! Oohhhh! Çok güzel! Çok güzeeell" diye inliyordu. Artık aşağıya doğru inmeliydim. Göbeğini öpüp kokladıktan sonra, kendimi geriye doğru çektim. Sonra bacaklarını araladım. Harika bir manzara vardı. Amı öylesine sulanmıştı ki, zevk suları çarşafa akıyordu. O an aklıma Nazmi geldi, kocaman yarrağını Bahar'ın amına sokmasını arzu ettim. Bu arzum şimdilik mümkün olmasa da, bir gün mutlaka gerçekleşecekti. İşte o günü sabırsızlıkla bekliyordum. Umarım bir aksilik olmazdı...

Amının küçük dudaklarını bir müddet okşadıktan sonra, parmağımı içine soktum. Bahar, "Immmhhhh!" diye inledi. Amına soktuğum parmak sayısını artırırken, önce birini, ardından ikisini, ardından üç parmağımı birden sokup, ileri geri hareket ettirmeye başladım. Bahar'ın inlemeleri çoğalırken, amının içi de sabun gibi köpürmüştü. "Ahhhh! Ohhh! Devam et!" diye inliyordu. O sırada benim de durumum ondan farksızdı. Bir elimle de kendimi tatmin etmeye çalışırken vıcık vıcık olmuştum. Daha sonra am suyumu arka deliğime sürerek iç kısımları yağladım ve parmaklarımı götüme sokarak, kendi kendimi parmaklamaya başladım. Bahar'ın amına yaptığımı, şimdi kendi götüme de yapıyordum.

Buna bir süre devam ettikten sonra, 69 pozisyonuna geçerek, Bahar'ın iki bacağını yanlara doğru gerdim. Sonra dudaklarımı amına yapıştırdım. O an Bahar, "Ooooohhhhh!" diye inledi. Büyük bir arzuyla, önce küçük dudakların olduğu bölgeyi öpüp kokladım. Ardından klitorisini yaladım. Klitorisi şişmiş, nerdeyse ağzımı dolduruyordu. Dudaklarımla sıkıştırıp, dilimle de yalamaya devam ettim. Bahar kıvranıyor, zevkten inliyordu. O sırada Bahar, kalçalarımı kucaklamış, amımı parmaklıyordu. Bahar'a yol göstermek için elini tuttum ve parmağını götüme sokarak, birkaç git gel yaptım. Bahar sinyalı almıştı, göt deliğimle ilgilenmeye başladı. Önce parmağının birini, sonra ikisini, daha sonra da üç parmağını soktu götüme. Parmakları inceydi, "Sok! Hepsini sookkk!" diyerek daha fazlasını sokmasını istiyordum. Am sıvımla götümün deliğini kayganlaştırırken, şimdi de parmaklarının hepsini sokmaya çalışıyordu. Bahar'ın bileği Nazmi'nin yarrağından daha inceydi. Biraz zorlasa, eminim eli komple girecekti götüme.

İkimiz de zevkin doruklarındaydık. Bahar'ın hareketleri sertleşmeye, inlemeleri artmaya başlamıştı. Hoş benim durumum da ondan farksız değildi. Bahar altımda kıvranırken öyle istekliydi ki, her an boşalabilirdi. Ve boğuk bir iniltiyle böğürmeye başladı. İnlemeleri odanın duvarlarında yankılanırken, ben de koyvermiştim. Büyük bir sarsıntıyla boşalıyordum. Büzük kaslarım kasılmaya başlamıştı ki, müthiş bir acı hissettim, "Aaahhhh!" diye inledim. Bahar elini bileğine kadar götüme sokmuştu. "Ne yaptın küçük orospu? Götümü yırttın!" dedim. Korktuğu için elini götümden hemen çıkardı. Ben de daha fazla üzerine gitmedim. İkimiz de yorgun ve bitkin halde yatağa uzandık. Suyun altından çıkmış gibi çok terlemiştik.

5-10 dakika dinlendikten sonra kalkıp banyoya girdim, çabucak bir duş alıp kurulandım. Odaya döndüğümde Bahar halen mayışmış halde yatıyordu. "Kalk duşunu al kız!" dedim. Bahar da birkaç dakikada duş alıp geldi. Bahar'a doğru domaldım, "Bak kız! Büzüğümü ne hale getirdin!" dedim. Bahar, boşalırken heyecanlandığından, farkında olmadan elini komple soktuğunu söyleyerek, özür diledi. Nazmi'nin yarrağı Bahar'ın bileğinden daha kalındı, fakat kuru olduğu için götüm acımıştı. Üzerimizi giyindikten sonra salona geçtik. "Acıktın mı?" diye sorduğumda, o da benim gibi çok acıkmıştı. Pasta börek vardı, yanına çay demledim. Bir demlik çay bitinceye kadar yeyip içtikten sonra saate baktım, 22:30'a geliyordu.

Kocasının işi iyi gitmediği için, Bahar mağzada çalışmaya başlamıştı. Geçen sefer bana, birikmiş faturalardan bahsetmiş, ödenmediği zaman elektrik ve suyu keseceklerini anlatmıştı. "Kız faturaları ödediniz mi?" diye sorduğumda, başını sağa sola salladı, "Yok valla, para bulamadık abla! Yarın faturaların son günü, bakalım kocam bulabilecek mi?" dedi. "Ne kadar lazımdı?" dedim. Bahar rakamı söyleyip, "Gecikme zamı da alırlar mutlaka... Kocamın bulacağını da sanmıyorum!" dedi. Kalkıp yatak odasına gittim. Kocamın bile bilmediği 7.000 Dolardan fazla param vardı, ama kocamdan çekindiğim için kullanamıyordum. Bu kadar para onu şüphelendirebilirdi. 400 Dolar aldım ve mutfağa döndüm. Bahar mutfakta çay içerken düşünceli duruyordu. "Takma kafana kız! Herşey düzelir birgün!" dedim ve parayı Bahar'a uzattım. Paraları görünce boğazı kurumuş gibi yutkunamıyordu. "Al kız! Paranız olduğunda ödersin! Yalnız bu para meselesi aramızda kalacak, kocamın haberi yok!" dedim. Gerçekten çok sevinmişti. Gözlerime minnetle bakarken, paraları göğsüne koydu, "Bu iyiliğini unutmayacağım abla!" dedi ve bu sefer teşekkür öpücüğünü direkt dudaklarıma kondurdu.

Vakit geç olmuştu. "Artık gitsen iyi olur, sonra kaynanan dır dır etmesin!" dedim. "Haklısın, geç oldu. İyi akşamlar. Çok teşekkür ederim abla!" dedi, kalktı kapıya yöneldi. O an aklıma iççamaşır takımı geldi, "Dur kız bekle!" dedim. Yatak odasından paketi alıp kendisine verdim, "Bunları unuttun! Bu akşam giy de kocanla ateşli bir sikiş yap!" dedim. İkimiz de aynı anda kahkaha atarak gülüştük. Bahar, "Sağol abla. Ayrıntıları sonra anlatırım!" deyip çıktı.

Bahar gittikten sonra koltuğa uzandım. O anda aklımdan birçok şey geçmesine rağmen, rehavetten gözlerim kapanmıştı. Uyandığımda ise kocam eve gelmişti...

[Nesrin]

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 31Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: