Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi! (13)

Webcammen met de geilste amateurs!

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi! (13) (Nesrin 37 Y., İstanbul)

Nazmi'nin dikiz aynasından Bahar'ı incelediğini farkettim. Nazmi bunu farkettiğimi anlayınca bana baktı ve göz kırptı. Sonra tebessüm ederek, "Nereye gitmek istersiniz güzel bayanlar, biraz gezelim mi?" diye sordu. Ben de, "Belki başka zaman..." dedim. Nazmi bu cevabıma karşılık vermemişti bile. Normalde oldukça konuşkan olan Bahar ise, arka koltukta sessiz sakin bir şekilde oturuyordu. Nazmi arabayı Kartal'a doğru sürdü. Sonra da Palmiye bloklarının önünden sahil yoluna çıktı ve "Hava çok güzel, biraz dolaşalım!" dedi. İşin doğrusu Nazmi ne derse o olacaktı. Ona, "Tanıdık birine yakalanmadıktan sonra, bizim için farketmez!" dedim. Klimayı açtığı için arabanın içi oldukça serindi. Çalan müzik eşliğinde yolumuza devam ediyorduk. Havadan sudan konuşurken, Bahar da ufaktan sohbete katılıyordu.

Birkaç dakika sonra Bostancı iskelesine gelmiştik. Yaz olduğu için, insanlar akın akın Adalar'a gidiyordu. Sonra arabayı yavaşlattı, "Şurası müsait, soğuk birşeyler içelim." dedi. Uygun bir yere park ettikten sonra arabadan indik, gözden uzak bir yere oturduk. Sonra garsonu çağırdı. Benle Bahar Kola istedik, Nazmi de kendisine portakal suyu söyledi. Kısa süreli de olsa garsonla gözgöze gelmiştim, siparişi alırken, sanki beni tanıyormuş gibi bakmıştı gözlerime.

Ağaçların gölgesinde soğuk içeceklerimizi yudumlarken, arabadayken yarım kalan sohbetimize devam ettik. Nazmi Bahar'a, "Bahar hanım, çocuk sahibi olduğunuza inanmak gerçekten çok zor, o kadar genç ve güzelsiniz ki..." diye iltifatlar ediyordu. Bahar'a yaptığı bu iltifatlar beni rahatsız etse de, sürekli tebessüm ediyordum. Sohbet uzadıkça Bahar'ın da dili çözülüyordu. Nazmi'nin espirileri Bahar'ı kendinden geçirmişti. Bahar bu espiriler karşısında gülme krizine yakalanmış gibiydi. İkisi 40 yıllık dost gibi sohbet ederlerken, ben sanki aralarında yabancı kalmıştım. Bu serin yerde yarım saat kadar oturduktan sonra, Nazmi, "Kalkalım mı bayanlar?" dedi. "Kalkalım!" dedik. İkimizden de onay alınca, Nazmi hesabı ödedi. Daha sonra tekrar arabaya bindik. Uygun bir yerden dönerek, bu kez Kartal'a doğru sürdü.

15 dakika sonra dairenin bulunduğu mahalleye gelmiştik. Binanın yakınına arabayı park edince, üçümüz de indik. Nazmi önden, biz de onun arkasından apartmana girdik. O sırada gözüm Bahar'a ilişti, heyecanı yüzünden okunuyordu. Asansörle yukarı çıktık. Nazmi dairenin kapısını açtı ve eliyle yol gösterir gibi bir hareket yaparak, "Buyrun bayanlar!" dedi. Bahar'la girdik içeri, salona geçtik. Nazmi kapıyı kapattıktan sonra yanımıza geldi, "Birşeyler içmek ister misiniz?" diye sordu. Bunun ne anlama geldiğini bildiğim için, "Her zamankinden lütfen!" dedim. Her zamanki dediğim şey, içinde cinsel istek artırıcı haplar bulunan bir çeşit enerji içeceğiydi. Nazmi, "Hay hay efendim!" diyerek, içecekleri hazırlamak için mutfağa gitti.

Bahar'la başbaşa kaldığımızda, "Korunuyor musun kız?" diye sordum. O da 'Evet!' anlamında başını salladı. Sonra etrafa bakınarak, "Abla çok lüks bir daire, çok ta güzel döşenmiş, kendisinin mi?" diye sordu. Burayı bir arkadaşıyla paylaştığını, bekar evi olarak kullandıklarını anlatınca, "Hmmm..." diye mırıldandı. Bacakları yapışık halde koltuğun kenarında oturmuş, parmaklarını çıtlatırken, heyecanı halen geçmemişti. Bana, Nazmi'nin duymaması için kısık bir sesle, "Abla kalbim yerinden fırlayacak, çok heyecanlıyım!" dedi. Sadece gülümseyerek karşılık verdim. Biraz sonra Nazmi, elindeki tepsiyle yanımıza geldi. İçecekleri ikram ederken, "Umarım beğenirsiniz!" dedi. İçeceklerimizi yudumlamaya başladık.

Bahar'la ben, ikili koltukta oturuyorduk. Koltuğun bir köşesinde ben, diğer köşesinde Bahar oturuyordu. Nazmi karşımızdaki tekli koltuğa oturdu. İçeceklerimizi içerken, biz onu, o da bizi süzüyordu. Nazmi'nin bu özel karışımlı içeceğini bir seferde içip bitirdim. Etkisini bildiğim için, biraz sonra vücudumdaki hareketlenmeleri yadırgamadım. Yavaş yavaş kıvama geliyordum. Üzerimdeki hırkayı çıkarırken, Bahar'a, "Hava çok sıcak, sen de çıkarsana kızz!" dedim. O da dediğimi yaparak üzerindekini çıkardığında, gözüm badisine takıldı. Göğüsleri badiyi yırtacak gibi sıkışmıştı. Vücuduna göre Bahar'ın göğüsleri oldukça iriydi. Kahverenkli göğüsuçları beyaz badinin altından belli oluyordu. Bu durum Nazmi'nin de dikkatini çekmiş olmalı ki, tebessümle bana bakıyordu.

Artık harekete geçmemin zamanı gelmişti. Nazmi'ye, "Çok güzel göğüsleri var, öyle değil mi aşkım?" dedim. Nazmi, "Hı-hı, gerçekten de öyle!" dedi. Göğüsleri hakkında konuştuğumuz için Bahar'ın yüzü kızarmış, yüzünün bu hali kendisini daha da güzelleştirmişti. Bu arada Nazmi'nin de önü kabarmıştı. Yarrağı kalkmış, pantolonuna sığmıyordu. Yerimden kalkıp Nazmi'nin yanına gittim, eteğimi belime kadar sıyırdım, sonra bacaklarımı iyice açarak Nazmi'nin kucağına oturdum ve "Ohhh, harika!" diye fısıldadım. Bacaklarımın arasındaki sertlik, beni azdırmıştı. Ben, Nazmi'nin sertleşmiş yarrağına amımı sürterken, o da güçlü elleriyle kalçalarımı yoğuruyordu. Sikilme arzum arttıkça, üzerimdekileri bir bir çıkarmaya başladım. Önce badimi, sonra atletimi, daha sonra da sütyenimi çıkardım.

Özgürlüğüne kavuşmuş olan iri memelerim kendini bırakmış, sevilmeyi bekliyordu. Sırası gelince Nazmi memelerimin hakkını verecekti, ama şimdi biraz beklemek zorundaydılar. Memelerim sırasını beklerken, Nazmi'nin dudaklarına yumuldum. Ondan da aynı şekilde karşılık gelince, inanılmaz bir öpüşme başlamıştı. Dudaklarımız birbirlerini yok etmeye çalışıyordu adeta. Önce alt dudağımı, sonra üst dudağımı, daha sonrada ikisini birden ağzının içine alarak, somurdukça somuruyordu. Bir ara nefessizlikten boğulacak gibi oldum. Fırsat buldukça ben de onun alt dudağını kapıyor, emerek ağzımın içine çekiyordum. Bu öpüşme yarışına dillerimiz de eşlik ediyordu. Dillerimizi birbirimizin ağzına sokarak emmeye çalışırken, kendimizden geçmiş, adeta uçuyorduk.

Öyle sulanmıştım ki, amımdan akan sular, Nazmi'nin pantolonunun fermuar bölümünü de ıslatmıştı. Bu şekilde sevişmeye devam edersek artık daha fazla dayanamayacağımı hissettim. Nazmi'nin üstünde sadece gömlek vardı. Düğmelerini aceleyle, hızla açarken iki tanesini de koparmıştım. O sırada aklıma Bahar geldi, ona arkam dönük olduğu için ne yaptığını bilmiyordum. Zaten bilecek halde de değildim. Ayağa kalkıp, önce eteğimi, ardından da Tangamı çıkarıp attım. Çırılçıplak kalmıştım. Sonra dizlerimin üzerine çömelip, Nazmi'nin kemerine yapıştım. Önce kemerini çözdüm, ardından pantolonunu çıkardım. Üzerinde sadece boxer kalmıştı. Boxeri de lastikli yerlerinden tutup çektim ve ayaklarından çıkardım. Kocaman yarrakla burun buruna gelmiştim. Kocaman yarrağı gerilmiş, bana bakıyordu.

Artık dayanamıyordum, bir an önce ağzıma alıp yalamak istiyordum. Öyle de yaptım. Dudaklarımı yarrağının kafasına değdirdiğimde, yumuşaklığı ve sıcaklığı içimi bir hoş etmişti. Ağzımdaki salyalara, Nazmi'nin zevk suyu da karışmıştı. Yarrağın kocaman kafasını dudaklarımın arasına almış, bir vakum gibi emerek, alabildiğim kadar ağzıma almaya çalışırken, boğulacak gibi nefessiz kalıyordum. Çıldırmış bir şekilde başımı ileri geri hareket ettirerek, Nazmi'nin deyişiyle 'Saksafon' çalıyordum. Saksafon çalmaya ne kadar devam ettim bilmiyorum, ama Nazmi'nin sesiyle kendime geldim. Nazmi, "Biraz yavaş aşkım, bak burda misafirimiz var!" diyerek ayağa kalktı ve 'Kenara çekil!' dercesine beni eliyle iterek Bahar'a yöneldi. Bahar'ın yanına giderken, yarrağı bir sağa, bir sola sallanıyordu.

Bahar'ı kollarından tutup ayağa kaldırdı. Bahar'ın boyu, Nazmi'nin omzuna bile gelmiyordu. Nazmi eğilerek Bahar'ın dudaklarına yapıştı. Kapalı birinin öpüşmesi bana bir tuhaf gelmişti. Oysa ben de kapalı bir kadındım, ama yine de tuhaftı işte. Nazmi, Bahar'ın türbanlı başını tutmuş, dudaklarını öperken, Bahar da ellerini Nazmi'nin boynuna dolamıştı. Nazmi'nin kalkık yarrağı da, Bahar'ın karnıyla göğsü arasında sıkışmıştı. Bahar öpüşürken oldukça istekli ve arzuluydu. Nazmi, 40 kiloluk Bahar'ı koltuk altlarından tutup, ayaklarını yerden kesince, Bahar ister istemez bacaklarını Nazmi'nin beline doladı. Bahar'ın eteği beline kadar sıyrılmış, bembeyaz bacakları ortaya çıkmıştı. Küçük yuvarlak kalçalarının arasına sıkışmış olan Tangası, benim hediye ettiğim Tangaydı.

Ayakta çılgın bir sevişme başlamıştı. Nazmi Bahar'ın küçük kalçalarını avuçlamıştı, kocaman elleri kalçalarını tamamen kaplıyordu. Nazmi, yarrağının gövdesini eliyle düzelttiğinde, biraz önce Bahar'ın göbeğine sürtünen yarrak, şimdi Bahar'ın amına sürtünüyordu. Bahar ise, Nazmi'nin de yardımıyla, kalçalarının aşağı yukarı hareket ettirip zevk almaya çalışıyordu. Öpüştüğü için, ağzından zor duyulur şekilde, "Mmmm, Mmmm..." diye sesler çıkıyordu. Bacaklarını Nazmi'nin belini sıkı sıkıya sarmış, kalçalarını yukarı aşağı oynatırken, amını yarrağa bastırıyordu. Birden dudaklarını Nazmi'nin dudaklarından kurtarıp, sesli bir şekilde, "Oohhh, ahhhh, ıhhhh!" diye şehvetle inlemeye başladı. Orgazm olup boşalırken nekadar büyük bir zevk aldığı inlemelerinden anlaşılıyordu. O anda nedense boğazım düğümlendi.

Bahar'ın boşalma kasılmaları devam ederken, Nazmi Bahar'ın Tangasının ağını kenara çekip, yarrağının kafasını Bahar'ın amının küçük dudakları arasına ayarladı. Tangasının ağ kısmı sırılsıklam olmuş, tamamen ıslanmıştı. Nazmi, yarrağın kocaman kafasını Bahar'ın amına sokmak için, küçük am dudaklarının arasını alıştırırken, Bahar da kendisine yardımcı olmaya çalışıyordu. Bahar'ın arkası bana doğru olduğu için olanları çok net görüyordum. Am suyuyla kayganlaşmış yarrağın ucu yavaş yavaş amın içine girmeye başladı. Kafası girdiğinde, Bahar, "Ahhhh!" diye inledi. Bu inlemeyle birlikte yarrak amın içine santim santim girmeye başladı. Az sonra artık o kocaman yarrak tümden içindeydi. Bahar'ın amının gerildiğini görebiliyordum. Nazmi alttan yukarı belini hareket ettirerek, amın deliğini yarrağa alıştırmaya çalışıyordu. Bir iki dakika içinde iyice alışmıştı. Bahar daha sesli inleyip, "Çok güzel! Çok güzel!" diyor, küçük çığlıklar atıyordu.

Onların sikişmelerini izlerken, bir ara, Bahar'ın yerinde şu anda ben olmalıydım diye aklımdan geçti. O koca yarrak Bahar'ın amına girip çıkarken, bana girip çıkıyormuşçasına kendimden geçiyordum. Amımı parmaklayıp izlerken, benim amıma sokmasını arzu ediyordum, ama Nazmi beni görmüyordu bile. Bahar ise büyük bir istek ve arzuyla Nazmi'ye sikilirken, bana dönük kalçalarını dansöz gibi kıvırıp duruyordu. Kocaman yarrak Bahar'ın amında bir kayboluyor bir görünüyordu. O kadar hızlı girip çıkıyordu ki, takip bile edemiyordum. Bahar'ın inlemeleri salonda yankılanırken, mutluluğuna diyecek yoktu. Küçük orospu Nazmi'yi fazlasıyla doyuruyordu. Başındaki türbanı saçlarından kaymış, boynuna inmişti. Kahverengi saçları sağa sola sallanırken, Nazmi kucağına almış olduğu Bahar'ı 10-15 dakikadır acımasızca sikiyordu. Zevkten çıldırmış olan Bahar, Nazmi'nin boynuna sımsıkı sarılmış, bırakmak istemiyordu. Kucağındaki Bahar fazla ağır olmasa bile, Nazmi'nin yorulduğu her halinden belli oluyordu. Terler alnından ve yüzünden boncuk boncuk damlarken, vücudu da yağlanmış gibi parlıyordu. Bahar'ın durumu da ondan farksız değildi. Ter, beyaz badisinin koltuk altlarını ıslattığı kadar, sırt kısmını da sırılsıklam yapmıştı.

Uzun süre ayakta olması Nazmi'yi yormuştu. Bahar'ı koltuğun kenarına sırt üstü yatırırken, yarrağını Bahar'ın amından çıkarmamıştı. Baharın küçük bacaklarını elleriyle tutarak geriye bastırırken, ayakları neredeyse başına değiyordu. Bacakları gerilmiş olan Bahar bu pozisyonda Nazmi'nin yarrağını tamamen içine alıyordu. Nazmi, belini ileri geri yaparak, tamaman içine giriyor, sonra tekrar geri çekiyordu. Küçük dudaklar gerilmiş, yarrak bir kayboluyor bir görünüyordu. Köpürmüş olan am, Nazmi'nin yarrağına krem vazifesi yapıyordu. Ama hayret ettiğim şey, bana uzun gelen yarrak, Bahar'ın amına tamamen giriyordu. Nazmi'nin hareketleri hızlanmaya ve sertleşmeye başlamıştı. Nazmi hızlandıkça, Bahar da, "Ahhhh! Ohhhh! Harikaaaa!" diye sürekli inliyordu. İyice sulanmış amından çıkan 'Şlap, şlap, şlap!' sesleri, salonun duvarlarında yankılanıyordu.

Birden Nazmi'den, "Oğğğhhhhhh!" diye böğürme sesi yükseldi ve daha da hızlandı. Boşalmak üzereydi herhalde. Sesi okadar kalın ve gürdü ki, sokaktan bile duyulabilirdi. Nazmi öylesine hızlı sokup çıkarmaya başladı ki, Bahar'ın ağzından, "Ahhh! Ohhh!" kelimeleri belkide yüzlerce kez dökülmüştü. Nazmi son bir kez daha böğürüp, hareketleri yavaş yavaş azaldı. Bu durum, Bahar'ın amına boşaldığını gösteriyordu. Bahar'ın üzerine yığıldığında, yarrağı amında kaybolmuş, sadece taşakları görünüyordu. Bahar'ın üzerinde bir müddet kaldıktan sonra koltuğa doğru yıkıldı. Bahar'a baktığımda, amının durumu içler acısıydı. Amının o küçücük deliği büyümüş, ağız kısmı kapanmıyordu. Amının dudakları bile kıpkırmızı olmuştu. Nazmi'nin içine boşalttığı döller, amından yavaş yavaş süzülüyordu. Koltuğa akmaması için, Bahar Tangasını düzeltti.

Nazmi bana, "Aşkım, Bahar'a banyoyu gösterir misin?" dedi. Beni sikmediği için ona biraz kırgındım, ama ne söylese yapmaya hazırdım. Bahar'ı kolundan tutup kaldırdım, "Gel Bahar'cığım!" dedim. Banyoya giderken Bahar'ın adımları dengesizdi. Bacakları kendini taşımıyordu. Banyoda Bahar'a, "Ne oldu kız tavuk, yarrak büyük mü geldi?" dedim. Bahar baygın baygın gözlerimin içine bakarken, bana küfür yada hakaret edecek diye düşündüm. Ama Bahar, "Abla yaa, ben böyle bir zevk daha önce yaşamadım!" dediğinde rahatlamıştım.

Bahar duşunu alırken, ben de Nazmi'nin yanına gittim ve "Nasıl, Bahar hoşuna gitti mi?" dedim. "Süpersin aşkım! Daha önce hiç böylesini sikmemiştim. Ufak tefek, ama çok tatlı birşey!" dedi ve dudaklarımdan öptü. Nazmi'nin Bahar'dan hoşlanması beni biraz incitse de, zoraki gülümsedim ve "Hani Kemal de gelecekti? Neden gelmedi?" diye sordum. "Yorgun olduğu için bugün geç kalkacaktı. Saat 12:00 gibi gelir!" dedi. Saate baktığımda 11:20'yi gösteriyordu, yani yaklaşık 40 dakikası vardı. "Kemal gelince ne yapmayı düşünüyorsunuz?" diye sordum. O da, "Bahar'a uyku ilacı içirelim, Kemal gelene kadar etkisini gösterir!" dedi. Kalkıp mutfağa gittik, Nazmi bir bardak portakal suyunun içine uyku ilacını attı, karıştırıp buzdolabına koydu ve "Bahar banyodan çıkınca verirsin!" dedi. "Tamam, yaparım! Peki Bahar'ı Kemal'e siktirecek misin?" dedim. "Kemal Bahar'ı sikmek isterse siker, kendisine birşey diyemem!" dedi. "Ozaman gelince Bahar'ı götten sikmemesini söylersin! Götten sikmek isterse ben ne güne duruyorum!" dediğimde gülüştük. "Tamam tamam, merak etme aşkım!" dedi ve salona geçtik.

Bahar banyodan çıktıktan sonra, banyoya Nazmi girdi duş almaya. Bahar salonda kurulanırken, ben buzdolabından portakal suyunu getirdim ve "Al kız tavuk iç, buzzz gibi portakal suyu!" diyerek verdim. Bahar, "Ayy abla çok susamıştım, sağol!" deyip aldı ve bir dikişte hepsini içti. Artık Bahar için geri dönüş yoktu. Şimdi bu küçük orospunun uyumasını ve Kemal'in gelmesini bekliyordum. Kemal'in gelmesini, sadece Bahar'ın başına gelecekler için değil, kendimi de düşündüğüm için istiyordum...

[Nesrin]

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 31Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: