Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi! (15)

Webcammen met de geilste amateurs!

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi! (15) (Nesrin 37 Y., İstanbul)

Bahar, "Saat kaç oldu abla?" diye sordu. Saate baktım, saat 15:30'a geliyordu, "Henüz erken, bu saatte eve gitmemiz doğru olmaz!" dedim. "Nazmi içerde mi?" diye sordu. "Evet içerde, yanında bir arkadaşı daha var..." dedim. Bahar tedirgin bir şekilde yüzüme bakıp, "Yanındakini tanıyor musun?" diye sordu. Evet anlamında başımı salladım. Bahar sonra Nazmi'nin yanındaki adamın kendisine bir şey yapıp yapmadığını sordu. O an ne diyeceğimi bilemedim.

Cevap vermediğimi görünce, "İnanmıyorum abla yaa!" dedi. Kızgın bir şekilde bana bakıyordu. "Bak Bahar, ben de senin gibi sadece Nazmi var biliyordum. İçerdeki adamın ismi Kemal, üstelik çok yakışıklı biri. Nazmi'nin ev arkadaşı, bu evi ikisi paylaşıyor. Nazmi beni Kemal'e ilk defa siktirmek istediğinde, önce kabul etmemiştim, ama daha sonra onunla sikişmek zorunda kaldım. Kemal beni siktiğinde, inan bana, zevkten geberemiştim. Sana bir şey söyleyim mi, varya, Kemal'in yarrağı da hem kalın hem de çok uzun!" dedim.

Bahar ağzı açık beni dinlerken, ben anlatmaya devam ediyordum, "İkimiz de, güçlü kuvvetli ve büyük yarraklı erkeklerden hoşlanıyoruz! Öyle değil mi? Nazmi ile Kemal'de aradığımız her şey var. Üstelik ikisi de çok yakışıklı!" dedim. Bahar hiç konuşmuyor sadece beni dinliyordu. "Bak Bahar, bunlar beni de götten ilk siktiklerinde çok korkmuştum. Arkama sanki kocaman bir kuyu açmışlardı. Kocam anlayacak diye ödüm kopuyordu. Birkaç gün kocamın yanına yaklaşmadım. Birkaç gün içerisinde delik kendini toparlıyor. Korkmana gerek yok yani!" dedim.

Biz Baharla yatak odasında sohbet ederken, Kemal ve Nazmi salonda oturuyorlardı. Bahar'a, "Ben bir içeri gideyim, sen burda bekle!" dedim ve yerimden kalkıp salona doğru yöneldim. İkisi oturmuş birşeyler içiyorlardı. Nazmi beni görünce, "Gel aşkım, gel!" dedi, yer göstererek yanına oturmamı istedi ve "Küçük bayan ne yapıyor?" diye sordu. "Biraz üzüldü, ama şimdi iyi..." dedim. Nazmi, "Aşkım, merak etme sen, ben onun gönlünü alırım! Sen şimdi yanıma gel bakalım!" dedi. Neden bilmiyorum, ama Nazmi'ye karşı koyamıyordum. Yanına oturduğumda elini bacağıma koydu, önce bacağımı daha sonrada baldırımı okşamaya başladı. Birden başımı kendine çekerek, "Seni seviyorum kız!" dedi.

Evli bir kadındım, ama yabancı bir erkek tarafından sevilmek hoşuma gidiyordu. Nazmi'nin ilgisi ve baldırımı okşaması amımın sulanmasına neden olmuştu. Beni sikmedikleri için arzu edilmediğimi düşünüyordum. Nazmi elini bacaklarımın arasına sokmaya çalışırken ona yol gösteriyordum. Amımı avuçladığında, "Oohhh!" diye mırıldandım. Bir müddet amımın dudaklarını okşayıp, ardından klitorisimi ezip sıktıktan sonra elini çekti, kendisi otururken beni yan yatırdı. Yarrağını ağzıma vermek istediğini anladım, boxerinin üzerinden yarrağını avuçladım. Yarrağının kocaman gövdesini okşarken yavaş yavaş sertleşmeye başlamıştı. Kemal'ın varlığı Nazmi için engel teşkil etmiyordu, kıçını kaldırıp boxerini indirdi. Nazmi şimdi tamamen çıplaktı. Kocaman yarrağı, başını bükmüş yatıyordu...

Yarrağına bu kadar yakından bakmak, kokusunu hissetmek beni çıldırtıyordu. Nazmi'nin bugün yaptıkları unutulacak şeyler değildi, ama yine de onu istiyordum. Yarrağının kafasına dudaklarımı değdirdikten sonra dilimle etrafını yalamaya başladım. Kocaman yumuşak kafası artık dudaklarımın arasındaydı. Aç kurtlar gibi ucunu yalarken, amım da iyice sulanmıştı. Nazmi'ye, "Sik beni aşkım!" derken gözlerinin içine bakıyordum. Göbeğine kadar diklenmiş yarrağını biran önce amıma sokmasını istiyordum...

Nazmi domalmamı söyleyince, hemen domaldım, bacaklarımı açtıktan sonra kalçalarımı iyice geriye çıkardım, artık içime girmesini istiyordum. Tam o sırada amımı dillemeye başladı, dilini amımın deliğine sokup çıkarıyordu. Tamamen kendimden geçmiş durumdaydım, "Immmh! Harikaa!" diye inledim. Amımın dudaklarını emmeye başladı, şiddetli bir şekilde emerken sanki koparmak ister gibiydi. Amımın dudakları emilmekten acıyordu, ama zevkten de kıvranıyordum. Neredeyse boşalmak üzereydim ki, birden doğruldu. Artık ben de yarrağa doymak istiyordum. Yarrağını birkaç kez amımın dudakları arasına sürttükten sonra amımın deliğine yüklenmeye başladı. "Oohhhhh!" diye inledim. Yakıcı bir sıcaklık içime doğru yol alarak, en sonunda köküne kadar girmişti. Sabahtan beri özlemini çektiğim koca yarrak, artık içimdeydi ve sabun gibi kayıyordu. Harika bir duygu yaşıyordum ve doğrusu buna ihtiyacım vardı.

Bir süre sonra hızlanmaya başladı, belimden tutmuş hızla sokuyordu yarrağını amıma. İçim parçalanıyordu, ama yinede büyük bir zevk alıyordum. Nazmi sondaj vurur gibi sertçe sikerken, ben, "Ahhh!, Ohhh!" diye zevkten inliyordum. Nazmi, sanki kudurmuş gibi hırsla sikerken, nefesim kesilmek üzereydi. Nazmi'nin izbandut gibi gövdesi bacaklarımın arasını döverken 'Şlap, şlop!' sesleri odanın duvarlarında yankılanıyordu. Amım öyle sulanmıştı ki, yarrağı her girip çıktığında, amımdan osurur gibi 'Zart, zurt!' diye hava çıkıyordu. Nazmi tıpkı bir yay gibi gidip geliyordu. İkimiz de terden sırıl sıklam haldeydik, alnımdaki terler saçlarımı yüzüme yapıştırmıştı...

Vitrindeki aynaya gözüm takıldı: Nazmi nerdeyse 2 metre boyunda, iri yarı bir erkekti. Ben 1.60'lık boyumla Nazmi'ye meydan okurken, kocaman yarrağı, domalma pozisyonunda içimde kaybolup gidiyordu. Domalmış olduğum halde 10 dakikadır acımasızca sikişiyorduk. Domalmak en çok sevdiğim pozisyonlardan biriydi, tarifsiz bir zevk dalgasına giriyordum. Bu zevk içimi yakarken daha fazla dayanamayacağımı anladım. Nazmi beni sert bir şekilde sikerken, memelerim yerinden kopacakmış gibi bir ileri bir geri sallanıp duruyordu.

Artık zevkin doruklarına yükseliyordum. İnanılmaz bir zevkle kasılmaya başladım. Zangır zangır boşalırken, "Ahhh! Ohhh!" diye kesik kesik inliyordum. O sırada Nazmi'nin bir parmağı arka deliğimdeydi, parmağını büzüğüme sokmuş ileri geri oynatıyordu. Büzüğümle parmağını sıkıştırıyordum. İnlemelerim, kasılmalarım saniyeler boyunca devam etmiş, iyice rahatlamıştım. Üzerime çöken ağırlık yavaş yavaş kendini yorgunluğa, ardından da doymuşluğa bıraktı. Ben minnetle Nazmi'nin yüzüne bakarken, o halen amımı sikmeye devam ediyordu. Bacaklarımın arasından süzülen am suyum, koltuğa kadar ulaşmıştı. Gerçekten harika bir an yaşıyordum.

Bütün bunlar yaşanırken, Kemal yan koltukta oturmuş bizi izliyordu. Kemal sonra yerinden kalkıp yanıma geldi ve tepemde dikildi. Yarrağını ağzıma almamı istiyordu. Kemal'ın yarrağını dudaklarıma değdirirken, elimde olmadan dudaklarım aralanmıştı. Ağzıma aldığım kafasını büyük bir istekle emiyordum. Bu arada Nazmi amımdan çıkmış, arka deliğime sokmaya çalışıyordu. Tükürüklediği için biraz kayganlaşmıştı, ama yine de yarrağının kocaman başı deliğimi zorluyordu. Yavaş yavaş gerilmeye başladım. Acı vermesine rağmen hoşuma gidiyordu. Kemal'in yarrağı ağzımdayken, Nazmi'nin yarrağının kafası götüme girdi. Ağzım dolu olduğundan, "Ahhh!" bile diyememiştim.

Nazmi küçük küçük ritmik hareketlerle götümün deliğini alıştırırken, birden belimden tuttuğu gibi aniden sonuna kadar soktu. Acıyla irkildiğim halde bağıramamıştım bile, Kemal de ağzımı sikiyordu çünkü. Kocaman yarrak arka deliğimi genişletirken yavaş yavaş hoşuma gitmeye başlamıştı. Kemal başımı tutmuş, yarrağını boğazıma kadar sokarken, Nazmi de arkamda sertleşmeye başlamıştı, belimden tutmuş sert sert götüme sokarken 'Şlap şlup!' sesleri salonda yankılanıyordu. Öyle hızlanmıştı ki, taşakları amımın dudaklarını dövüyordu.

23 cm'lik koca yarrak köküne kadar götüme girip çıkarken, aklıma ilk sikişmelerim geldi. Bu koca yarrak ilkkez götüme girdiğinde ne kadarda acı çekmiştim. Oysa şimdi acı yerine zevk alıyordum. 10 dakikadır götümü sikiyordu, delik iyice gevşemiş rahatlıkla köküne kadar sokuyordu. Bu arada zaman zaman tükürüklemeyi de ihmal etmiyordu. Aniden hızlanmaya başladı. Nazmi sert sert götümü sikerken, Kemal'in yarrağı da boğazıma kadar giriyordu. Boğulacak gibi olsamda bu durum hoşuma gidiyordu. Nazmi kalçalarıma şaplak atarken böğürmeye başlamıştı. Boşalıyordu. Saniyeler boyunca boşalırken, dölleri götümün içini doldurmuştu. Nazmi'nin içimdeki kasılmaları birkaç saniye daha devam etti. Üzerime yığılmış haldeydi.

O sırada ağzımdaki yarrak ta iyice gerilmiş, patlamak üzereydi. Kemal Nazmi'ye işaret ederek, "Çekil kanka!" dedi. Nazmi götümden çıkıp ta kenara çekilirken, ben osurmamak için kendimi zor zapt ettim. Osurmuş olsaydım Nazmi'nin dölleri dışarı püskürebilirdi, bu da kötü bir görüntü oluşturabilirdi. Halen domalık haldeydim, Kemal geçti arkama. Götüme soktuğunda, "Ohhhh!" dedim. Nazmi'nin dölleri Kemal'ın yarrağına krem vazifesi yapmıştı. Döllerin verdiği kayganlık ilaç gibi gelmişti, kocaman kalın yarrak, sabun gibi götüme kayıyordu. Aldığım zevk inanılmaz güzeldi. Kemal hızlı hızlı götüme pompalarken, kalçalarım löpür löpür sallanıyordu. "Ohhh! Çok güzel! Sik, parçalaaa! Harikaaa!" diye bağırıyordum.

Başımı arkaya çevirip Kemal'e baktım. Kemal üzerime çıkmış götümü sikerken, tıpkı Maraton koşan atletler gibi terden sırılsıklam olmuştu. Dakikalardır götümü sikiyordu ve aldığı zevk yüzünden belli oluyordu. Bu evde her çeşit sikişi yaptığım halde, her seferinde de inanılmaz şekilde zevk alıyordum. Bir süre sonra Kemal sertleşmeye başlamıştı. Sert sert götüme sokarken, "Amını götünü siktiğimin orospusu, al sanaa! Al bakalım!" diyerek, 'Zart zurt!' sesleri arasında götümü sikiyordu. Ben de yarı acıdan yarı zevkten, "Ahhh! Ohhhh!, Ayyy! Çok güzel! Harika! Devam et, devam etttt!" diye inliyordum. İnanılmaz bir zevk yaşıyordum. Kemal'ın küfürleri umrumda bile değildi. Daha önceleri 'Orospu' kelimesinden hiç hoşlanmazdım, ama artık umursamıyordum. Kemal'e, "Sik orospunu, amını götünü dağıt bu orospunun!" diyerek gaza getiriyordum. Birkaç saniye içinde duyguların zirve yaptığı bir ortamda ikimiz de müthiş bir boşalma yaşadık. Nazmi'nin ardından Kemal de tüm döllerini götümün içine boşaltmıştı.

Kemal, yarrağı götümün içinde küçülmeye başladığında, yavaş yavaş geri çekti, çıkardı, kendini yana atarak koltuğa oturdu. Arkamda kocaman bir delik oluşmuştu ve ağzı bile kapanmıyordu, büzüğümün kasları görev yapmadığından sıkmakta zorluk çekiyordum. Ayağa kalksam tüm döller yere dökülebilirdi, domalmış halde birkaç dakika boyunca hareket etmedim. Büzüğüm yavaş yavaş toparlanırken, ağız kısmı azda olsa kapandı. Elimi arkama atıp, avucumla götümün deliğini kapatarak kalktım ve tuvalete koştum. Klozete oturduğumda, 'Zorrttt! Zurrtt! Çarrrt! Çurrrtt!' sesleri eşliğinde götümün içinde nekadar döl varsa püskürdü. Klozette birkaç dakika daha oturup tuvaletten çıktım. İyice temizlenmek için ben banyoya giderken, Nazmi Bahar'la sohbet ediyordu, ki sesleri geliyordu. Banyoya girdim. Kemal banyodaydı, duş yapmış, çıkmak üzereydi. Kemal banyodan çıkarken, ben girdim suyun altına.

Bir müddet duşun altında dinlendikten sonra bornozu giyip banyodan çıktım. Salonda kurulanırken sağa sola serpilmiş giysilerimi tek tek topladım. İç çamaşırlarımı giydikten sonra, önce penyemi, ardından da eteğimi üzerime çektim ve Bahar'ın bulunduğu yatak odasına yöneldim. Nazmi, Bahar'ı dudaklarından kapmış öpüyordu. "Ooo, kolay gelsin!" dedim. Bahar mutlu bir bakışla tebessüm ediyordu. Belli ki Nazmi dediği gibi Bahar'ın gönlünü almıştı.

Nazmi yanımızdan ayrılıp içeri gittiğinde, Bahar'la baş başa kaldık. Bahar'a kendisini nasıl hissettiğini sordum. Bahar, "Beni boş ver abla, asıl sen kendini nasıl hissediyorsun?" diye sordu. Ne demek istediğini anlamamıştım, "Nasıl yani?" dedim. Bahar, "Abla o neydi öyle! Sikişmenizi izledim!" derken gülüyordu. Ben de, "Kız zilli! Bakıyorum götünün acısı geçmiş ki, şimdi bana sataşıyorsun!" dedim. Bahar, "Abla manyaksın sen yaa!" dediğinde, ikimiz de gülüştük. Bahar üzerindeki çekingenliği atmış, rahatlamıştı. Bahar mutluydu, ben mutluydum, bütün bunlar güzel bir gün geçirdiğimizin belirtisiydi.

Saate baktım, 17:00'ye geliyordu. Bahar'a, "Yavaş yavaş hazırlanalım!" dedim. "Tamam abla!" dedi. Birkaç dakika içerisinde ikimiz de hazırlandık. Son olarak türbanlarımızı bağladık ve içeri geçtik. Nazmi ve Kemal de giyinmişler, salonda oturuyorlardı. "Biz artık gidelim!" dediğimde, Nazmi, "Yiyecek birşeyler sipariş verdim, az sonra gelir, yiyelim de öyle çıkalım!" dedi. Biz içerdeyken kebap türü birşeyler söylemiş. Birkaç dakika içinde siparişler geldi. Hep beraber yerken, güzel güzel muhabbet ettik. Yemek faslı bittiğinde ayrılık vakti de gelmişti. Nazmi bizi bırakmak için kapıya yöneldi. O sırada Kemal de ayağa kalkarak, hem beni hemde Bahar'ı dudaklarımızdan öperek, "Görüşürüz!" diyerek bizleri uğurladı.

Nazmi'nin arabasıyla birkaç dakika sonra ineceğimiz yere gelmiştik. Bahar arabadan inerken, Nazmi benim elime para sıkıştırmıştı. Nazmi arabasıyla uzaklaşırken ikimiz de arkasından baktık. Bahar'la eve doğru yürürken, "Eee... Ne düşünüyorsun kız?" dedim. Bahar, "Sana birşey söyleyim mi abla, kocam iki dakikada biterken onunla aynı anda hiç boşalmamıştım. Oysa Nazmi dakikalarca sikti beni ve hayatımda ilkkez üst üste üç kez boşaldım. Amım resmen bayram etti yaa!" dedi. "Ya götün?" dedim. Bahar, "Biraz sızı var, ama bu önemli değil, asıl kocamın anlamasından korkuyorum!" dedi. "Bir hafta kocana yaklaşmazsın, delik te kendini toparlar!" dedim. Bahar, "Asıl sen ne yapacaksın abla, kocan anlamıyor mu?" diye sordu. Ben de, "Kendisi de götten siktiği için birşey anlamıyor, kendisinin genişlettiğini düşünüyor galiba..." dedim.

Sohbet ederek mahalleye geldik. Binaya girdiğimizde Bahar'a 100 Dolar verdim. "Bu ne abla?" dedi. "Al kız, ben sana daha çok para kazandıracağım!" dedim. "Nasıl yani?" dedi. "Şimdi eve git, daha sonra konuşuruz!" dedim. Bahar'la vedalaşıp eve girdiğimde yorgun ve bitkin bir haldeydim. Ama bir o kadar da mutlu ve huzurluydum...

[Nesrin]

Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 31Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Kocamı Aldatmak Aklımın Ucundan Geçmezdi sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: